KONST / Litografier / Färglitografier 14655009
nr 1465 5009
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad 24/110, daterad 86. Färglitografi, bildmått: 49x63cm, yttermått inklusive ram. 76x62cm
Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 maj 2022
kl 19:22:24
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Igge Karlsson
Läs mer om Igge Karlsson